תופים אלקטרונים

תופים אלקטרונים

תופים אלקטרונים הם תופים אשר בנויים פחות או יותר באותה צורה שבה בנויה המערכת האקוסטית המוכרת לכולנו, אך בשונה מתופים אקוסטיים הצלילים היוצאים מן המערכת מגיעים כאותות מן המוח (מודול) של המערכת שיכול להכיל בתוכו עשרות דגימות של תופים אמיתיים, ואפקטים מדהימים .

השוני בין תופים אלקטרונים לבין מערכת תופים אקוסטית הוא כמובן הבדלי הסאונד המשמעותיים כאשר קשה מאוד למערכות תופים אלקטרוניות לדמות לגמריי בצורה מושלמת את המכה, עוצמתה ואת צבע הסאונד שיוצא כאשר מתופפים על המערכת .

למרות זאת קיימות מערכות תופים אלקטרוניות שמצליחות לתת הרגשת תיפוף אמיתית כמעט מושלמת אך הן כמובן יקרות הרבה יותר מאלו הבסיסיות .

המערכות הטובות בעולם מיוצרות ע”י רולנד, רובן יקרות מאוד אך נותנות תוצאות שכמעט ולא ניתן להבחין בהבדלים בין מערכת כזאת לאקוסטית

יתרון גדול לאלו בנינו שאין להם חדר אקוסטי בבית הוא יתרון שמיעת הסאונד היוצא מהתופים האלקטרונים דרך אוזניות, מאפשר לתת לשכנים לישון בשקט ולכם להנות עדיין מחווית התיפוף

כמובן שניתן לחבר את מערכת התופים האלקטרונית גם לכרטיסי הקול שלכם ולבצע הקלטה, או פשוט להתחבר איתם דרך כרטיס קול למוניטור ולהנות מסאונד עוצמתי גם דרך רמקולים .

מתופפים בדרך כלל אוהבים למצוא את הסאונד שלהם לכל מצילה במערכת וכל סנר שיהיה לו את הצבע שלו, בשונה ממערכת תופים אקוסטית שבה צריך להשיג מצילות אמיתיות או סנרים שונים עם סאונד שונה שיתאים לשיר אותו אתם רוצים לנגן, במערכות תופים אלקטרוניות מסויימות קיימת האופציה לשנות את סאונד המצילות, סאונד הטמטמים, וכן הלאה עד להגעת המערכת המושלמת אותה אתם רוצים לשמוע .

לסיכום, מערכות תופים אלקטרוניות נורא גמישות לשינויים , ונורא נוחות לתיפוף באיזורים שלא מטופלים היטב אקוסטית

אנו במיוזיק גייט נשמח לעזור לכם למצוא את מערכת התופים האלקטרונית המתאימה לכם

הנכם מוזמנים להגיע לאחד מסניפנו ולשמוע מספר מערכות שנמצאות בחנות .

בהצלחה!

מחלקות